Category Archives: Logistyka i transport dla wszystkich

Szybki przejazd osób oraz funkcjonalny transport towarowy – jednostki transportowe świadczą usługi w całkowitym zakresie.

Firma transportowa z Warszawy
Obowiązkiem porządnego przewoźnika jest zadowolenie klienta, bo to on płaci za konkretną usługę. Nie znaczące jest, czy to transport mebli przy przeprowadzce z domu do innego, albo przewóz ludzi przy szaleńczym wyjeździe z grupą osób. Usługa powinna być dokonana na najwyższym poziomie. (more…)

Jeśli poszukujemy porządnej spółki spedycyjnej, to dobrym pomysłem może być przejrzenie dostępnych ofert w Internecie

Co wypada wiedzieć, jeśli chcemy wynająć autobus albo busa?

Konkurencja na rynku transportu osobowego, czyli pociąg versus autokar

Wynajem busów
Stopniowy spadek popularności usług kolejowych w naszym kraju daje się spostrzec już na początku lat dziewięćdziesiątych, to znaczy tuż po transformacji ekonomicznej, jaka przydarzyła się Polsce. Wpływ na pasażerów z pociągów miała nie tylko obniżka jakości obsługi państwowego przewoźnika oraz poziomu komfortu starzejącego się nieuchronnie i z rzadka modernizowanego taboru; być może bardziej kluczowym czynnikiem był postęp transportu drogowego spowodowany, z jednej strony, coraz większą dostępnością zachodnich modeli aut używanych, a także skok w ofercie indywidualnych przedsiębiorstw transportowych oraz tak zwanych ‘busiarzy.’ (more…)

Co należy wiedzieć, jeśli chcemy wynająć autokar albo busa?

Autobus
Prawie na każdej płaszczyźnie gospodarczej, jest całkiem duża konkurencja. Korporacje powstają jak grzyby po deszczu, klient często czuje się osaczony, nie wiedząc na który produkt się zdecydować. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju certyfikaty, które przyznawane są po wcześniejszym przeprowadzeniu kontroli w firmie, są prezentem dla rzetelnych i uczciwych przedsiębiorców. Tego rodzaju atesty istnieją również wśród firm autobusowych. Jeżeli interesuje cię wynajem busów Kraków z kolei jest Twoim miastem zamieszkania, dobrze dowiedzieć się, które lokalne przedsiębiorstwo posiada atest TS. (more…)