Category Archives: Logistyka i transport dla wszystkich

Masz niewiele miejsca na magazynie, lecz chcesz je idealnie wykorzystać? Zakup regał wysokiego składowania

Regał
Charakter wnętrz magazynowych powoduje, że potrzeba jak najlepiej spożytkować posiadane miejsce i zagospodarować je w sposób wyrazisty i uporządkowany, aby w każdym przypadku widzieć, gdzie co leży. Pewne pomieszczenia magazynowe są małe oraz należy rzeczywiście się postarać, żeby wszelkie dostępne towary pomieścić na niewielkiej przestrzeni. Pomyślnie jest na to rada, ponieważ są specjalne systemy regałów stworzone do takich magazynów. (more…)

Konsolodacyjny wyjazd to najlepsza okazja do zapoznania się się całego zespołu

transport - selfie
Nie od dnia dzisiejszego przecież jasne jest, iż jeżeli pomiędzy zatrudnionymi jest sympatyczna i koleżeńska atmosfera, wszystkie zadania są realizowane nie dosyć że lepiej, to z większa dokładnością i przywiązaniem. Bardzo dużo firm więc nie oszczędza pieniędzy na takie rozrywki, bo na dłuższą metę to ogromnie popłaca. (more…)

Zastanawiasz się, jak samodzielnie lakierować swoje auto? Przyda ci się parę wartościowych sugestii

samochód
Jeśli zaobserwowaliśmy, iż na wielu elementach naszego samochodu powstała korozja, powinniśmy zastanowić się nad lakierowaniem pojazdu. Niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na skorzystanie z usług profesjonalnego zakładu oraz być może będziemy zmuszeni zrobić to samemu.

(more…)

Maszyny na budowach mogą w XXI stuleciu pracować po parędziesiąt lat, ponieważ części zamienne są łatwo dostępne

Jak najkorzystniej poruszać się po Warszawie? Jaki typ transportu najlepiej wybrać?