Profesjonalny sprzęt do naszego warsztatu

Prasa CNC
W obecnych realiach, Polska jest państwem rozwiniętym mocniej niż kiedykolwiek wcześniej. Gdyż dzięki dziesięcioletniej obecności w UE, miała w końcu szansę postawić się na nogi. Przez ten czas, nastąpiły wielkie zmiany, szczególnie w ekonomii. Dzięki pojawieniu się zagranicznych korporacji, wiele ludzi zyskało ciekawą posadę. Również zaobserwowano większy odsetek otwieranych drobnych i dużych przedsiębiorstw, które chciały współpracować z zagranicznym kapitałem. Jeżeli posiadasz warsztat i niezbędne ci są fachowe narzędzia, istnieje idealna firma dla ciebie.

Gilotyna hydrauliczna

Ermaksan, tożsama polskiemu użytkownikowi od kilku lat, jest turecką kompanią, wyspecjalizowaną w produkcji urządzeń różnego rodzaju. Jej główna kwatera usytuowana jest w Turcji, w Bursie, nie posiada w Polsce swojej agencji. Lecz maszyny do obróbki metali, które Ermaksan konstruuje są tak doskonałej jakości, że marka znalazła bezpośredniego dystrybutora w Polsce, u niego zamówimy każdą maszynę, która będzie nam niezbędna. Kompania jako pierwsza w Europie rozpoczęła wytwarzanie wycinarek laserowych, gdyż od daty jej założenia, w 1965, marka cały czas się rozwija. Z placówki Ermaksanu co roku wychodzi ponad cztery tysiące maszyn, które później trafiają do krajów usytuowanych na całym globie.

W Polsce ogromnym powodzeniem szczycą się gilotyny hydrauliczne. Będą to bowiem urządzenia bardzo praktyczne, o nieograniczonej liczbie zastosowań. Przetniemy za ich pomocą praktycznie każdy rodzaj metalu, bardzo precyzyjnie, używając wody znajdującej się pod dużym ciśnieniem. Gilotyny hydrauliczne sprawdzą się w poszczególnym warsztacie, który zajmuje się obróbką elementów z metalu. Serwis motoryzacyjny, mała fabryka, a nawet pracownia artystyczna. W Polsce możemy dostać gilotyny nowe a także używane. Te pierwsze zakupimy u bezpośrednich dystrybutorów. Jeżeli jednak nie mamy środków na tego rodzaju wydatek, wówczas pozostaje nam zakup produktu z drugiej ręki. Bowiem każdego roku, wiele profesjonalnych warsztatów wymienia maszyny na nowe, wystawiając na aukcjach internetowych starszy sprzęt, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jeżeli jesteś prezesem firmy, która obeznana jest w przetwórstwie wszelkiego typu metali, powinieneś zapoznać się z ofertą marki Ermaksan, będącej potentatem w Europie w tym sektorze. Również możesz zakupić używane produkty tej marki, trochę taniej, od ich poprzednich właścicieli.